Únor 2012

anime nebo manga lay ach v tom se nevyznám

25. února 2012 v 21:33 | fresh:)
Pravým tlačítkem myší si zvětšíte obrázek a kliknutím na zobrazit obrázek vidíte líp.
Takový jednoduchý lay. Procházela jsem na DA obrázky anime a manga a zalíbil se mi pouze tento obrázek :)

za 18 dní mám narozky :)

25. února 2012 v 15:31 | fresh:)

Ahoj,milý přátelé. Chci vám oznámit,že za 18 dní slavím narozky. Už 16ctiny. Ano už tak dlouho jsem na světě. Jen musím dokončit poslední rok zš.školy a pak tři roky na sš. Ještě aby třeba za dvacet let nedali zš.školu na 12let :D twl to by fkt štvalo,ale už né,protože bych pracovala,že jo :D

od kolika mohu být na kompu?

24. února 2012 v 19:51 | fresh:)

Ahojec všichni. Jen vám chci říct,že na kompu mohu být až od 19:00 hodin. Bohužel,ale aspoň tak. Kvůli mím známkám mno. Nestěžuji si ani nechci. Aspoň se soustředím víc na učení než na komp a tak jsem to chtěla vlastně i já :) Avatar:http://themybloog.blog.cz/

Ach jak já nesnáším těch 8hodin ve škole

22. února 2012 v 19:03 | fresh:)
Zdarec všecí. Jak jste přežili dnešní den ve škole?Nebo jestli máte jarnňáky tak doma?Ehmm...Já mám Jaňáky až od 12.-18.3. Tenhle tejden má Hradecký kraj,proč né my. Chci prázdniny klidně i rok. Jinak abych se dopracovala k čemu vlastně chci tak začnu. Pondělí-úterý-čtvrtek jsem unavená jakmile příjdu domů cítím únavu a tak než jdu na notebook tak jsem si četla a snažila se naučit literku,ale jen jednoho člověka a tím je Karel Čapek :) Ten se mi líbí. Jakože mi vlezl do hlavy a tam se mi usídlil. Ona zítra zkouší a tak ještě ve škole si přečtu Vančuru,Poláčka,Basse :)Achjo..tohle mě fkt zabije.

21 Naruto lay

19. února 2012 v 19:12 | fresh:) |  minulé layouty
Od:19.2.2012-10.3.2012
koment:Abych pravdu řekla tak se mi líbí. Barvy jsem chtěla takové blížícímu se jaru,ale jak vidíte tak na půl ani ne se mi povedlo. Trval mi 3dny,ale kdybych sečetla čas tak 4hodiny.Ono to nevypadá,ale je to tak. Líbí se vám Naruto lay a máte rádi Naruto?

Naruto

18. února 2012 v 14:46 | fresh:)
http://fusionfall.wikia.com/wiki/File:Naruto_chibi.png
Takový krásný naruťáček:}Že se vám líbí?

nyan Cat-má animace

16. února 2012 v 20:11 | fresh:)
Tak která je lepší?Jsem pro druhou :)

nyan Cat

16. února 2012 v 18:39 | fresh:)
Picture:deviantart.com do vyhledávače jsem zadala nyan Cat.Nějak se mi líbí nyan Cat a vám?

Nálada jak pytli

15. února 2012 v 19:47 | fresh:)
Dnešní a zítřejší den je fkt v pytli. Mě už fkt štve ta nehorázná Matika. Dva testy za sebou v dni. Zítra nás i mě čeká druhý test. Máme i fyziku,ale tu mám víc v lásce než matiku. Zítra máme osm hodin. Jinak hraju travian a mám druhou vesnici.

Valentýn 14.2

14. února 2012 v 17:51 | fresh:)
Valentýn se slaví 14.2. Je to svátek zamilovaných. Můžeme si koupit valentínské dárky jako srdíčka. Takhle zkráceně :)

coca-cola animace :)

12. února 2012 v 11:20 | fresh:)
Celkem dobrá :) Zabrala mi pár minut,takových 20min. Líbí?

naruto lay

10. února 2012 v 20:22 | fresh:)
Pravým tlačítkem myší si zvětšíte obrázek a kliknutím na zobrazit obrázek vidíte líp.
→avatar→ikona
Tak tohle je na wooooooow ^^]_.Tak tenhle lay se mi vážně,ale vážně moc fantasticky lííííííbííííííí. Ještě mám v plánu udělat k tomu avatar,animaci ikonu,do menu zbytečně neudělám nápisy. Pokuď ho někdo vezme tak jedině pak mu udělám nápisy,ale tomu kdo má o naruto či se aspoň z poloviny zabývá.

Animace,která se hodí :)

10. února 2012 v 20:13 | fresh:)
Nevěděla jsem co mám vyrobit. No tak jsem šmejdila v ps tvarech a vznikla z toho animace.
Na víc 14.2 je Valentýn♥
Tak se právě hodí na ten den animace.

Jsem štastná víc než předtím :)

8. února 2012 v 15:02 | fresh:)
Čusky busky. Dneska přijíždím na blog jne v dobré náladě. Mám z čj 3,3 ze způsobu podmětného a trpného rodu. Víte ono,když jsem dostala za bura ze zájmen no prostě určit. Tak se za to stydím a to velice. Tak bylo potřeba něco s tím udělat. Já když chci tak se snažím a učím + snažím se to pochopit. Ještě jsem dostal za bura z poznávání rostlin a bura matiky. Jsem beznadějný případ. Chci si spravit známky. Jasně a kdo by nechtěl. Pondělek mě fkt jsem měla zničený až na občanku dostala jsem 2 trošku jsem vylepšila
náladu,ale
stejně. A dneska? celá bez sebe moc štastná. Tákže jsem musela a chtěla a taky napsala mamce zprávu při češtině. Ona mi poslala pěknou odpověď na zprávu obratem co jsem jí napsala. Jinak mám přihlášky už i vyplněné tákže v pondělí jí to dám aby mi dala razítko od školy no prostě od ředitele. Ředitele máme na chemii. Je to bezva učitel. Zítra jdu k zubaři tákže ostatní budou tvrdnout osm hodin ve škole a já po šestý vyučovací hodině domů a pak k zubaři.

Pelican lay

5. února 2012 v 17:47 | fresh:)
Pravým tlačítkem myší si zvětšíte obrázek a kliknutím na zobrazit obrázek vidíte líp.
Wow^^. Já valím rozhodně oči. Tento kousek se mi povedl až až moc. Jsem použila textury,protože mě nenapadla udělat s tím jinou věc. Na tohle jsem opravdu hrdá. Tak líbí?

Dobré dopoledne :)

5. února 2012 v 11:05 | fresh:)
Dobré ráno :)Spíš dopoledne:). Dneska jsem vstala skoro v 1000. Stačili by dvě hodiny a vtanu v
12 hodin. Jinak tady svítí sluníčko a raději bych chtěla aby bylo teplo,ale né hic ani vedro,ale do 20
stupňů celsia. Tak bye. Jinak po obědě mám v plánu pokusit se udělat úkol z matiky a frázový slovesa z aj. Já z nich zjebnu. Nás tak týrají v tý škole bože. Už abych byla na šš,protože do tý se budu hodně víc ráda učit a ráda do ní chodit :) Teda doufám. Jinak hraju hru travian na serveru cz4 pod jménem stavitelka. Je to báječná hra. Kdo bude chtít tak ať se
zaregistruje a hraje hru se zábavou.
PS1136-mám tumblr→zelvucha.tumblr.com:D

Taylor Swift lay

4. února 2012 v 22:03 | fresh:)
Pravým tlačítkem myší si zvětšíte obrázek a kliknutím na zobrazit obrázek vidíte líp.
Představuju vám po velice dlouhatánský době volný lay. Je mixován jarními barvami. Mě se jakože líbí,ale prostě cítím tam nějakou prázdnotu. Takhle to nechám a basta. Předělávat to fkt nebudu jen kvůli tomu,že to zraje prázdnotou. Si klidně dejte z youtune do horního boxu do toho fialovýho přehrávač nebo něco prostě. Ať se líbí a ti co mají kecy typu fůj ať sem nepáchnou,protože oni akorát umí odsuzovat lidi,ale že by sami něco udělali,to ne.

kam mě zavanou nohy

4. února 2012 v 18:57 | fresh:)

Kdo ví kam mě nohy zavanou?Život mám předsebou:)
Líbí?

Gumový medvídci♥

4. února 2012 v 14:16 | fresh:)
Ahoj.Probudila jsem se a podívala na mobil kolik je hodin.A zjistila jsem,že je 730. Tak jsem vstala,protože jsem už nechtěla spát a tak jsem šla na telku. Dávali Bouřliváka tak jsem se dívala na to. Mamka mi přinesla snídani a já ji do sebe dala. Vypla jsem telku. Potom jsem šla uklízet,ale jen zametat. Brácha byl a ještě je po noční v pokojíčku ještě si hajá. Potom jsem teda po úklidu si vzala notebook do obyváku a jedla gumový medvídky. Pak jsem šla do kuchyně přemístit se s notebookem. Za chvilku byl oběd tak jsem ho zaklapla dala na bok a jedla. Jak jsem dojedla tak jsem si nalila mlíko do hrníčku a za chvíli zas otevřela notebook a jak vidíte tak tu jsem.Zuby si vyčistím,ale ještě si dám hrníček s mlíčkem.

Kresba 0.2

3. února 2012 v 19:43 | fresh:)
kresleno:HB1-měkká tužka|kdy:3.2.2012|věk:15,9|názor:Dobrý,snažila jsem a to moc. Na sobě mám svetr.Je oskenován
Pro zvětšení obrázku pravým tlač.myší na zobrazit obrázek.