Březen 2012

slečna myšlenkama někde jinde

31. března 2012 v 20:24 | fresh:)
Užívejte si krásu v plné velikosti. Nemusím říkat jak se zvětšuje.
Pod perexem 2.verze↓

nanuk digital

31. března 2012 v 17:42 | fresh:)
Nějak mě začla digita art bavit. Nevím zda-li moje hemosféry mají grafický náměty nebo jestli chci zahltit blog pěknými obrázky. :D :3Prosím názory :3

digital oko 2

31. března 2012 v 12:27 | fresh:)
Pamatujete se na první pokus digital oka? Tak teď tu máte hodně velký rozdíl v tom,že jsem si s tím pohrála ještě víc než u prvního oka:) Ani nevíte co mě napadá ,že bych tu měla udělat rozcesník pro mojí tvorbu :D

Sada odrážek 0.1

31. března 2012 v 10:57 | fresh:)
Náhled↓
Obsahuje :11 odrážek:)

mp4

31. března 2012 v 9:44 | fresh:)
Tak co líbí se vám mp4 jak jsem ji vyrobila? Sluchátka se mi moc nepovedla.

24 - Jarní lay :)

30. března 2012 v 17:29 | fresh:) |  minulé layouty
Od:30.3.2012-4.4.2012
Koment:Takový jednoduchý lay,ale účel jsem splnila. Snad se vám líbí :)

zítra poslední den v týdnu školy :)

29. března 2012 v 20:55 | fresh:)
Zdravím vás. Vím,že vám píšu jen deník,ale jenže nevím co bych tu přidávala za grafiku. Dělám jarní lay pro svůj blog,ale jináč nevím co byste uvítali na mém blogu. Jo tak se ptám co byste tu uvítali? Těším se na víkend.

o hodinu dříve si přivstanem :(

25. března 2012 v 11:08 | fresh:)
Ahoj,dnes nám ve 2 hodiny přetočili čas o hodinu víc. Já jsem nic nepocítila,ale zítra do školy pocítím únavu fkt ,že jo. Kdyby bylo po mém tak nechám čas jak byl než se se přetočil. JInak v květnu jedem do ŠVP a já jedu. Těším se,protože však to znáte chcete si oddechnout od rodičů a být s kamarádkami. To je ten důvod. Minulý rok jsem nejela,protože jsem nechtěla a šla jsem do školy jen na dva dny a pak přemluvila mamku abych zůstala doma. Jede se nějak na čtiři dny 29.5-1.6 nějak takhle no. Jinak dneska půjdu zase na kolo. Předevčírem na mě padla jarní únava a já myslela,že na mě nepadne nikdy. Zítra škola zase do půl 4 bože my jak blbci máme 3x týdně do půl čtvrté, to jest po,út,čt,do půl 2 máme pouze ve středu a v pátek do půl jedné. Možná je to tím,že jsme v deváté třídě nebo nevím. Bye vaše fresh:)
PS:11:17-Mám hotový jarní lay,ještě dodělám popisky,ikonu atd..dneska ho snad nastavím:)

Zasloužilej víkend :)+info

24. března 2012 v 11:58 | fresh:)
Nazdárek,hlásím,že jsem živá :). Včera byl tělák a zase jsem byla hotová,když jsem se dívala tak jsem nebyla sama :D. Ona se snad zbláznila nás takhle honit. Já ji tak nenávidím. Přišli jsme a já dopila pití a šla konečně domů. Četla jsem časák blesk nejpes. Je skvělý,doporučuji ho těm kteří mají rádi psi a chtějí dozvědět víc jako já :3. Miluju psi,ale jen určité rasy. Dneska jsem vstala,nasnídala a šla uklízet jako každou sobotu. Potom jsem nakrajela jablíčka pro želvu a šla do kuchyně. Jenže už mě to nebavilo tak jsem zapla notebook a čekám až mamka dosmaží hranolky s kuřečími křídly + já budu k tomu tatarskou omáčku. Mm mňam♥. Snad se vám nedělají sliny,ale mě jo jak o tom mluvím :D.- Zákon schválnosti. Po obědu si vyčistím zuby a projedu se na dvě hodiny na kole. Tákže tu budu asi tak kolem 16,17 hodiny na notebooku =). Ještě vám musím napsat info REKONSTRUKCE: Udělám jarní lay,nějaký jednoduchý samozdřejmě,popisky,zápatí,klikačku,ikonu do komentu,komenty,info o blogu což bude nazván box :3. Tak se tu mějte.

Label sada

23. března 2012 v 18:46 | fresh:)
náhled↓
Obsahuje:Pravidla,label(6)-různě barevná

Anime lay ♥-černobílá verze

21. března 2012 v 19:51 | fresh:)
Pravým tlačítkem myší si zvětšíte obrázek a kliknutím na zobrazit obrázek vidíte líp
Ano správně už jste viděli tenhle lay. Já ho udělala černobílý :) Myslím si,že se někomu šikne.

Mám se good :)

21. března 2012 v 19:34 | fresh:)
Sorry,že jsem od neděle se neozvala,ale však víte škola a když je pěkně tak se potom na večer projet na kole :) To víte,že myšlenky provětrávám. Potřebuju matiku opravit prostě vylepšit :) Matiku mám nejhorší :( Prostě hrůza. Já se tak snažím,ale snad zítra písemku zvládnu co píšeme musím to dát na trojec. Jinak mě jebne.

Anime lay ♥

18. března 2012 v 10:03 | fresh:)
Pravým tlačítkem myší si zvětšíte obrázek a kliknutím na zobrazit obrázek vidíte líp
Zase jsem vytvořila Anime lay. Nějak jsem se zamilovala do Anime. Jinak jsem udělala do fialova s odstínama fialové. Mě se líbí a klidně budu na něj hrdá. Mě,ale zajímají vaše názory.

sobota:)

17. března 2012 v 17:26 | fresh:)
Ahoj,právě čtete další update nebo-li deník. Dneska jsem byla na kole i na notebooku a teď jsem zase. jinak kromě sezení na notebooku jsem si dělala tahák na fyziku. Zrovna se chystám jít na balkon si kreslit no co baví mě kreslit. Vemu si deku abych mohla na čem ležet+ polštáře a deku no a budu malovat a třeba pak to sem hodím kdo ví :) Abyste věděli co budu kreslit tak to bude prostě nějaká vymyšlená postava,bude jich víc :)Tak max 2. nechte se překvapit. Já už pádím na balkon si užívat však není zima ták si budu válet šunky na balkoně a klidně se i učit :) Zatím čágobelo. Vaše fresh:)

kočičí lay

17. března 2012 v 17:12 | fresh:)
Pravým tlačítkem myší si zvětšíte obrázek a kliknutím na zobrazit obrázek vidíte líp
Během včerejška a dneška jsem vyrobila volný lay. Jinak si myslím,že jsem vše dobře zakomponovala :)

venku je krásně :)

16. března 2012 v 17:40 | fresh:)
Zdravím vás. Na kole jsem byla nějak hodinu a půl. Před chvilkou jsem přišla z venku nýbrž jsem se po dlouhé době potřebovala projet na kole. Takže jsem si ho musela nafouknout,abych nejela na měkkým kole což by nešlo. Vzala jsem si na sebe jen dlouhý rukav jakože tričko s dlouhýma rukávema a mikinu tlustou no a pro příště si vemu tenčí jináč bych se upekla asi a já se fakticky pekla v tý mikině,ale nechtěla jsem si ji sundat proč? Mám trošku kašel jenže já už fkt nevydržela a šla ven. U počítače pořád sedím jenže jakmile nastane škola tak tu jsem večer a někdy vůbec. O víkendu to samé jenže učení je důležité pro mě ano i když mě to nebaví. S tím už nic nenadělám. Někdo se umí učit a někdo ne prostě mozeček je vypnutý :D. Já už zítra se,ale podívám na matiku hlavně na ní. Přitom ještě si budu dělat taháčky na fýzu tákže se mám čím zabavit. Když bude pěkně tak si vlezu na balkon a tam se budu učit a dělat taháky. Pak nejsem na kompu a táhne mě to víc ven. Když je krásně=ven,zatažíno=doma ano tak to mám.

23 jarní

15. března 2012 v 16:23 | fresh:) |  minulé layouty
Od:15.3.2012-30.3.2012
Koment:V zápatí je s mojí fotkou ve zmenšené podobě. Nepotřebuju abych byla nějak vidět. Jinak se mi líbí. Ještě dodělám menu s popiskama a jako vždy ikona,klikačka. Tentokrát i komenty:)

Prázdniny se chílí ke konci :(

15. března 2012 v 10:58 | fresh:)
Ahoj,prázdniny už pomalu končí. Já si je stále užívám. V pátek,ale se začnu učit abych nabrala sílu vůbec jít do školy. Jinak krásný číslo 16 fkt :). Za dva roky už budu považována za dospělou osobu. Příštím rokem na střední=stres no pro koho ne. Jsem ráda,že mi komentujete články to u srdíčka potěší. Já vaše komenty čtu se nebojte a taky odpovídám,když si usmyslím udělat radost pro druhé.

Animace-balonky k vzhledem mým narozkám

14. března 2012 v 16:53 | fresh:)Jsou z mé výroby na to pozor. Nerada bych vás nahlašovala,ale klidně to udělám. Líbí se mi a co vy?Jen jsem je zmenšila vy si je pravým tlač.myší zvětšete:)

Mám 16 narozeniny

14. března 2012 v 16:29 | fresh:)

Dneska slavím své 16 narozeniny. To letí. Tak mi popřejte. Krásně si je užívám. Mám vás tak ráda.