Duben 2012

Update#82

30. dubna 2012 v 10:09 | fresh:)
Nazdárek. Jak se máte? Já dobře. Včera jsem byla s nej kámoškou venku a bylo to super. Prostě je to best ještě šla s náma jedna holka ze třídy a pak jsme se rozdělii. Já a ta nej kámoška jsme šli na hřiště na houpačky a tam potkali ze třídy jednu holku,která kvůli učitelce musela odejít na jinou školu. Hold,když někoho sere tak ho nikdo v tý škole nemůže držet. Dnes jdu o půl jedný tedy po obědě opět s kámoškou prostě se sejdem na určitém místě a pak půjde asi jako včera. Beru si už radši prachy nebo jak se říká drobné.:DVčera jsem jinak stáhla ps cs portable jen se nainstaluje a už to jede. Prostě žádný keygen a crack prostě je to už cracknutý.Kdo chce vědět kde jsem stáhla nech napíše do komentů. Vám dám jen náhled na plochu i smojí tvorbou.↓

nová ikona v komentářích :)

29. dubna 2012 v 10:08 | fresh:)
Udělala jsem novou ikonu do komentů. Prostě tamta ikona byla už hrozná.

Nová verze ps cs6

28. dubna 2012 v 21:42 | fresh:)
Betaverze Photoshop CS6 je na Adobe Labs
Lidi, kteří si nový software stáhnou, mohou vyzkoušet nové funkce. Betaverze je dostupná pro operační systémy Mac OS a Windows.
Mezi novinky v betaverzi CS6 patří třeba nové nástroje Content-Aware. Díky Content-Aware Patch mají uživatelé větší kontrolu nad výběrem a kopírováním plochy obrazu pro vyplnění nebo zaplátování jiného. A Content-Aware Move zase umožňuje přesunovat objekty na jiné místo v rámci jednoho obrazu.
Mezi další novinky patří přepracované designové nástroje, nové 3D editační funkce a schopnosti kvantitativní analýzy obrazu.
Adobe Photoshop CS6 Beta je k dispozici v angličtině, ke stažení zde

27-s andulkama

28. dubna 2012 v 11:54 | fresh:) |  minulé layouty
Od:28.4.2012-25.5.2012
Koment:S tímhle jsem se dřela několik dnů. Než jsem dostala ten správný efekt mě dalo práci takovou,že bych už nikdy neudělala takový :DŽertuju,ale ovšem,že jo,ale né pro vás xD Takový styl mezi minulými layouty nžádný nenajdete. Prostě nový vkus . Chachá (sežeru vás).♥Jsem tak líná sem dávat klikačky :D Tentokrát ji sem dám. Dala jsem i komentáře a pěkný zápatí. Doufám,že si toho všeho všímáte lidi:)

další anime animace ♥

27. dubna 2012 v 16:39 | fresh:)
Tak jsem se zlepšila v úpravě animací :D. Kdyby to někoho zajímalo je to anime love.♥Líbí?

Update#81

27. dubna 2012 v 14:12 | fresh:)
Nazdárek. Jsem,ale totálně utahaná,unavená,namožený nohy mám. Bože tělák bych zrušila. Máme ho dvě hodiny. Stačí jedna hodina. Ta nás tak honí. Jinak se mám dobře. Taky jsem ráda,že nejdeme v po,út do školy máme prostě volno xD. Jupí(raduju se jak malá) a nejsem? Heh..nejsem. Skoro dospělá a mám ještě pubertu jo? Ehm. Zase článek o ničem xD

lebka :D

26. dubna 2012 v 20:39 | fresh:)
Po prvé a naposledy :) Nikdy odemne neuvidíte lebku než teď.

Update#80

25. dubna 2012 v 19:52 | fresh:)
Zdar. Jen vám chci říct,že na jednu školu jsem 100% přijatá a na tu druhou ještě čekám :). Jinak se mám dobře a na grafiku náladu nemám. Prostě dnes jsem malovala lebku :D. Jo. Zatím to jde,ale nejtěžší bylo začít. Pak vám ji sem dám,ale nejspíš až o víkendu,protože ji musím a chci udělat Yeah :) Moc si nefandím.

Animace z videa xD

23. dubna 2012 v 17:55 | fresh:)
Tak co povedla se mi animace z videa AMV-Break the sky

Update#79

23. dubna 2012 v 17:24 | fresh:)
Zdravím. Mám se dobře. Přemýšlím nad věcmi jako je layout,kámošky. Což je všechnoxD Mám ráda svou rodinu,ale prostě v každý rodině či hodině? No prostě si rodiče nesednou. Avšak u nás táta. Jak pak by ne. Nepřizná si pravdu. Pak se diví,že jsme nasraný no a on co myslíte? Je třeba jeden až dva dny nasranej. Já za to nemůžu. Má svojí hlavu. Já když se naseru tak to neprodukuju na někoho kdo mi nic neuděla ,ale cítím se nasraná. Heleťe tenhle článěk plodím z mozku,který právě jede a píše článek. Jinak GTAIV doporučuju,jen pozor trochu se seká i mě to dělá,ale snažte se grafiku snížit v nástrojích ve hře. Snad vám to pomůže.

Update#78

22. dubna 2012 v 14:19 | fresh:)
Ahoj. Víte jak jsem si nainstalovala GTAIV. Tak mi nejde cracknout. Hledám buď serial a unlock code a nebo crack. Crack jsem našla a rozhoduju se jestli ho mám stáhnout přes torent,protože jináč to nejde. A taky dělám už 4 nebo snad už 5 den pro svůj blog design? No ,zatím se mi líbí na 80%. To jde. Jinak to tu změním,nemyslím grafiky,ale to taky a to hlavně rozcesníky. Se na ně podívejte. Jaký dojem na vás dělají? Na mě přehledný,ale jinak ..nebudu říkat co. Ten lay co tu dám. Tak tu nechám snad do června a budu se věnovat animacím jakože v tom programu speciálním. Zkusím i walpaper,bannery.
PS:17:22-už jsem si zahrála. Tákže mi GTAIV jde. To byly nervy se vším. Jinak až budete hledat crack tak né na uloz.to jsou tam nefunkční,spíše jinde a stáhněte si spíš razor 1911,který mám já a pak v klidu si hrajte. Mě trochu seká,ale dá se hrát. Twl to je první hra,kterou jsem crackla sama. Jen jedna holka mi pomohla najít GTAIV. A neřeknu vám ani kde jsem ho sehnala. Prostě hledejte. Potom kdyžtak mě oslovte. Nečekejte,že ho najdu během 5 sekund :D.
Našla jsem nějaký obrázky z GTAIV↓

Update#77

20. dubna 2012 v 13:43 | fresh:)
Stáhla jsem hru. Víte jakou?GTA IV. A proč? Protože jsem hrála hodně dlouho už to je 5,6 let :D Gta Vice City ve třetí třídě a teď jsem v deváté. To je let co? Tak ho instaluju,dám do toho češtinu a zahraju. Snad se mi spustí. Jinak ještě řeknu vám novinku. Budu mít s bráchou andulku možná dvě. Protože mají sourozence a to jeden páreček :) Se těším. Jinak jak si zahraju GTA IV tak já vám tu hodím screeny jo :) Doufám,že mi pojede GTA IV . Se těším na pořádnou pařbu a tím pádem na blog nebudu až tak často přidávat články.

Anime chudší :D

18. dubna 2012 v 12:40 | fresh:)
Tahle je ddělaná přímo v PS:D
Nic moc. Chtěla jsem udělat něco co jsem ještě nedělala v pdoobě animace.

animace v AS3-Animation Shop 3

18. dubna 2012 v 12:29 | fresh:)
A mám program,který se mi líbí:)na animace a pěkné efekty. Tak a můžu dělat objednávky :D
Ten program fkt doporučuju. Zachvilku se s ním naučíte trošku ovládat. Líbí?Chtěli byste odemne animaci?

Animation Shop 3

18. dubna 2012 v 12:14 | fresh:)
Vyrobte si snadno profesionálně tlačítka pro váš web.
Náhled programu Animation Shop
Výkonný a vysoce kvalitní nástroj na vytváření efektů a optimalizaci grafiky pro návrháře webových stránek.

Pomocí programu lze jednoduše vytvářet tlačítka, reklamní proužky a další zajímavé animace, které často vidíte na internetových stránkách. Můžete použít některé z integrovaných funkcí, jako jsou třeba přechody a různé další efekty. Jedná se tedy o konkurenci k programu Image Ready od Adobe.

Program je vhodný pro profesionální tvorbu, ale ovládat ho mohou i amatéři, jelikož rozhraní programu je jednoduché. Pro usnadnění práce jsou zde průvodci, kteří vás naučí krok za krokem jak udělat rychle zajímavou animaci. A můj názor? Rozkoukávám se a zkouším efekty. Při ukládání dávejte save ask-uložit jako. Zatím se mi líbí a jsem s ním spokojená. :) Ještě vám sem hodím link. Automaticky začně stahování,jen chvilku počkejte http://mujsoubor.cz/animace/animation-shop/download,odtud sjem to stáhla :) Je napořád !!!!!


Děláte mi radost :)

18. dubna 2012 v 11:58 | fresh:)
Děkuji,že mi chodíte na blog komentovat články:)

Pejsánci

17. dubna 2012 v 20:54 | fresh:)


Doufám,že se vám líbí mé avatary,které jsem upravovala pomocí ps. Líbí se mi všechny krom 2. Ten se mi nějak nepovedl upravit,ale já vím čím to je xD. Chce to oživit. Tyhle psi miluju tk jsem si dala záležet. Tak co líbí?Sdílejte svůj názor :)Já nekoušu.

26-tmavý s Anime :)

15. dubna 2012 v 15:56 | fresh:) |  minulé layouty
Od:15.4.2012-28.4.2012
Koment:Jako vždy se snažím najít jiný styl. Taky se povedlo udělat i s krásnými texturami light a pěkným obrázkem Anime. Poslední dobou je mám ráda. Celkové hodnocení 10/10=100% Tak co líbí? Na mě působí poprvé ze všech co jsme zu měla nejlíp :)

Hledám pomoc s blogspot.com

14. dubna 2012 v 12:00 | fresh:)

http://www.videacesky.cz/autori/Rizyk/obrazky/CyanideHappinessHrozneSmutnyLarry.jpg
Ahoj lidi.
Hledám pomoc s CSS a Html kody. Potřebuju vědět jak vypadá Css a Html v blogspot.com. Tak mi prosím do komentářů napiště. Moc Vás prosím !!!!!!Děkuji. Pokuď víte o nějakých stránkách kde bych tohle všechno našla přímo k blogspot.com tk napište. Děkuji.

Update#76

13. dubna 2012 v 17:38 | fresh:)
avatarAloha. Chci začít včerejšími události ze školy. Asi víte,že se píšou velký písemky. Na každých školách to mají zařízené úplně jinak. Tím vám říkám,že jsme psali velkou z Matiky. Bylo tam 5 úloh. Mám tři úlohy správně doufám a jednu jen částečně a tu poslední nemám vůbec. Snad dostanu 2 nebo 3. Dost bych si přála aby má početní schopnost se zlepšila. Nechci vypadat někde,že neumím si spočítat kolik mám peněz. Zase je to základ učiva co musím chápat a umět,protože jinak budu víte kde? Jak se znám tak se mi vykouří všechno z hlavy pře velké prázky. Já vždycky si řeknu,že chci zapomenout na věci ze školy a víte,že se mi to povede? Heh...člověk by nevěřil jakou rychlostí se všechno stratí někde pryč. Dneska jako každý pátek máme do půl jedné a z toho dvě hodiny těláku. Jsem už myslela na víkend a jak příjdu domu a nic jiného neudělám než zapnu notebook a napíšu článek. Poslední dobou nevím co mám přidávat za články. Zatím si pěkně užívejte víkend fresh:)