Červenec 2012

monštráááááá thing

26. července 2012 v 21:13 | fresh:)
To co jsem chtěla vyrobit tak doufám,že se svým výtvorem jsem spokojená. Nic specialního,extra aj. Tak líbí? Pokuď máte nápad na monster věci m idejte vědět :)

Monštráá motýl:)

25. července 2012 v 11:12 | fresh:)
Přináším další 3D monster věc xD Ať žijí monštrááááxD

3D kapka xD

25. července 2012 v 10:29 | fresh:)
Další monster věc xD Slza štěstí.

monster ,,Jahoda"

23. července 2012 v 16:50 | fresh:)
Možná si připadám jako monster girl,ale s tímhle to nemá nic společného. Mám je ráda spíše je miluju^^Slaďoučké jahody.. mmmmňam.

Rámeček:2

21. července 2012 v 22:46 | fresh:)
Udělala jsem opět nějaký rámeček. Používejte jej na fotky aj. No a abych vás netrápila tím,že tu máte jen fialovou barvu,tak si je můžete obavit na jinou barvu.

nápisy - summer

19. července 2012 v 10:29 | fresh:)
Trochu 3D :) Snad se vám líbí. Má tvorba.

anime - 3 moje nej layouty :)

18. července 2012 v 11:14 | fresh:)
Z animované v photoscape. Jo už mi nestačí na animování PS,ale musím i v photoscape,kreslím spíše v gimpu :D Vím radši mlčím :D. Vychutnejte si tuto animaci. Co mě na tý animaci štve je bílý pozadí,nevíte někdo jak udělat průhledný v photoscapu?

Rámečekek:na fotku i jiné věcičky,ale spíš na foto :)

18. července 2012 v 7:45 | fresh:)
.:Můžete přebarvit pokuď vám nevyhovuje tato aktualní barva:.
<<Vnutil se mi jeden nápad z jednoho blogu,který ho má v oblíbených>>

Update#95

17. července 2012 v 18:00 | fresh:)
Ahoj,na facebooku jsem narazila na něco co se vám bude líbit :) Prostě po japonsky moje jméno Martina je Rinkashichikitoka. Zní to fakt šíleně a legračně. Pokuď budete i vy sami chtít se pobavit jak je vaše jméno po japonsky tak do toho a bavte mě i v komentářích :D

31 lay - Anime ^^

17. července 2012 v 10:49 | fresh:) |  minulé layouty
Od:17.7-1.8.2012
Koment:Jsem vymyslela jak jinak než jiný styl layoutu. Včera jsem ho vyráběla a dneska nastavila na blog. Můj dojem je 10000% Odemne čekejte o prázkkách ještě jeden lay k nastavení na blog,který tu vydrží dost dlouho. Protože já nebudu mít čas. Užívejte si léta a těch prázdnin. Je už 3 týden červenci prázdninový. Tak si užívejte. Mám svátek!!!! Tak rychle mi popřejte.

Update#94

15. července 2012 v 12:01 | fresh:)
Ahoj. Vím dlouho jsem se vám neozvala. Jenže nevím co bych vám tu měla psát a přidávat za grafiku a tak. Jinak jako vždy jak se máte? Já úplně suprově. Jinak nehraju nic jinýho než jenom GTA San Andreas a myfreezoo.cz. Mám chuť a taky,že udělám pro svůj blog design s Anime. Už nejsem typ člověka,že by psal každou kravinu na blog to opravdu ne. Minulý rok jsem přidávala snad každý den,ale tenhle rok o prázkách to tak není. Kdyby jste si u mě objednali layout nebo něco jiného tak bych tu přidávala o sto péro :) Se mějte a já zatím se pokusím běhěm dneška vyrobit lay . No uvidíte. Chci ho udělat tak aby tu vydržel dlouho,protože po prázkách jdu na sš a čas nebude na to zapomeňte a já na to zapomenu taky.

lay for evergia.blog.cz

12. července 2012 v 10:02 | fresh:)
Řekla mi,že by chtěla design a já,že bych jí ho klidně vyrobila a tak se stalo. Musím říct,že se líbil a líbí popravdě ještě? Ano líbí. Když se s někým domluvím na skypu o design jestli by nechtěli s tím píchnout tak jim ho udělám :)

Fotomanipulace - motýl

8. července 2012 v 11:51 | fresh:)
Celkem jednoduchá,pěkná fotomanipulace s motýlem.

Update#93

8. července 2012 v 8:51 | fresh:)
Dobré ráno všem co právě vstali. Já jsem vzhůru od 8 hodin. Zatím je venku pěkně,ale přímé sluníčko nemám ráda. Jinak včera jsem byla s tatínkem na výletě na kolách. Měl velkou chuť,ale pak jak jsme přijeli domů byl celej unavenej. Já aspoň jezdím rychle pokuď možno terén je v pohodě. Ale tatínek jezdí pomalu. Jenže nemůže přehazovat přední přehazovačkou,ale jen zadní. Já sem se naučila s přehazovačkou pracovat naštěstí ok. Taky hraju hru GTA San Andreas a online hru myfreezoo.cz tam jsem jako zelvucha. Obě hry mě baví.

pixelky modrý

7. července 2012 v 11:49 | fresh:)
Tak jsem vyrobila pixelky. Včera jsem měla nudu a nevěděla co dřív. Jsou na přání http://parrot-paradise.blog.cz/. Tak doufám,že se líbí. Abych pravdu řekla tak se mi nejvíc s červenými tvařemi a s červenou pusinou úměvu. Budu se snažit vyrobit další sadu. Třeba mi dejte tipy jaký byste chtěli. No barvu si zvolím sama a styl vy :) Jinak mě můžete kontaktovat na skype nebo ICQ :) viz adminka-kontakt :)

Pixelky-smajlíci :) nebo jak chcete ksivty

5. července 2012 v 21:39 | fresh:)
Myslím,že tohle jsou moje třetí pixelky. Snažila jsem je vyrobit aby byli k použití jako všechno od mé výroby.

animace-fresh moje přezdívka :)

5. července 2012 v 10:12 | fresh:)
Obě animace se mi povedly. Vykutil se mi v mozku nápad a tak jsem ho zkusila až se mi zalíbil :)

Update#92

4. července 2012 v 18:56 | fresh:)
Nazdárek. Spala jsem do 10h. Zamnou pak přišel táta ať vstáva nebo mě vyhodí z postele byl nějakej naštvanej. Ještě to řekne nahlas,když spíš brácha po směně,když přišel o půl 7. Vstala jsem no docela rychle,protože bych nejradši ho zabila. Jednou po vedrech spím tak krásně a on takový vstávej. Hlavně,že on si může chrápat jak a dky chce,ale druhý by jenom honil. Udělej tohle a tamto a když vám to neřeknu tak to neuděláte. A taky používá skoro pořád laskavě. Tákže,když řeknu se slovem laskavě větu tak je oheň na střeše. No a? Debil jeden. Stejně rodiče o mým blogu nevědí a a ni adresu a brácha taky neví o adrese a blogu. Ufff jsem se rozepsala,když jsem to neměla v plánu. Snídaně a oběd byl vynikající. Rozebírat nebudu co jsme měli. :D jak vás takhle znám tak by vám tekly sliny.:D A pak za pár hodin byl zase nasranej táta kvůli tomu si myslím teda jak řekl můj brácha,že jsou svátky za sebou a,že bude na 100% mít vyšší mít peníze. Měl prej naplánovaný,že mu pomůže na chalupě. A pak jak
ho celá rodina zná tak na všechny ječí. Na mamku ať koupí knedlíky a pak naopak ať je udělá. Twl já ho snad zabilu a nebylo by lepší ho vykázat na 5 let na samotku? No...Mamka a táta se baví o důležitých věcech. Nebudu vám tu říkat o čem i kdybych ráda :D Jenže co slyším nemám nikde vykládat.Stejně si ni nepamatuju. Taky jsem se šla po dlouhý době projet na kole. Sice mám trochu kašel a rýmu,ale ustává to :) Jako být doma je jako být ve škole jak ve věznici.A ještě k tomu mi odešla myš,ale brácha říkal,že je to nejspíš jenom kabelem. Se ho pak zeptám jak to mám spravit. Jsem se do ní dívala a dráty byly v pořádku. Bye.OxO Fresh.

Objednej si layout,avatar,klikačku

2. července 2012 v 11:33 | fresh:)

Update#91

1. července 2012 v 10:44 | fresh:)
http://fc09.deviantart.net/fs71/f/2010/217/b/9/It__s_coming____by_Kikariz.pngAhoj. Tak vážení jsem nachcípaná,ale cítím se už líp. Jen mě vždy bolí hlava ráno a večer tak si beru prášek. Nudím se jak něco. Zkusím něco nakreslit. Z grafiky nevím co by vyrobila za tvorbu. Jestli máte nápady tak šup sem s nima. Bye OxO.