Únor 2013

Ani se nedivím,ale proč ne,že!!

17. února 2013 v 11:38 | fresh:) |  update
Ahoj,vážení štve vás taky blog.cz jak si s náma admini dělají co chtějí? Mě ano,a proto přecházím na blogspot.com. Z důvodu,že mě už přestává bavit blog.cz tím,že někdy vypadává apod změny třeba na hlavní stránce blog.cz velký okna a některé služby naopak dali pryč. Proč?nechápu,jedině přejít na blogspot.com. Na blogspot.com neumím nastavovat layouty,ale mám lepší rozhled. Víte co admini váš blog.cz se může někam zakopat někam hluboko pod zem. Nesnáším blog.cz jen z těchto důvodu. Stejně už moc nepřidávám,už budu coby jako dopsělá slečna,která nemá chutě se hádat na netu. Nejsem typ co by ze sebe dělal co není. Každý je nějaký,ale změnit lze jen něco. A to naše chování aspoň trošku k lepšímu. PS:blog.cz ještě u mě zůstane jakožto na nastavování layoutu ještě dobrým podmínkám,ale né k psaní a už vůbec ne k hádání.
Jsem přesunuta na free-zelvina.blogspot.com ,i web mám zelvucha.ic.cz na blogu ještě zůstanu,ale s nejmenší pravděpobností:) Čauves blog.cz měla jsem tě ráda,ale u mě zůstaneš jen s dobrým pocitem a já můžu jít opět dále.

Otevřela jsem svýho pana GIMPÍKAxD

9. února 2013 v 13:28 | fresh:) |  update
Vím,že skoro nepřidávám,ale ono ani není co a tak nálada:) Měla jsme tento týden prázky a jaksi mě nic nenapadlo přidat něco užitečnýho. Byla jsem na nb,ale prostě nic co by bylo k světu. Ve čtvrtek jsem cítila po příjezdu s mamkou napětí,že jsem šla až navečer na nb a večer na telku. Fkt takový napětí v hlavě jsem cítila,že nic takovýho nikomu nepřeju. Mi připadalo jako bych se učila a měla taktéž takové napětí. Heleďte nebudu zdržovat. Dneska sjem otevřela svýho nenáviděnýho GIMPÍKA,že si stvořím cosi něco k světu dle tutoriálu od Maky.orel:) Znáte ji ne?:) Má úžasnou,krutopřísně suprovou grafiku:) Tak jsem nastartovala GIMPÍKA pozor Pana GIMPÍKA svýho nenáviděnýho na dělání grafiky. Jednou a naposled vám říkám,že jsem v něm dělala. Abych to jen nezakřikla. Za výsledek určitě stojí:) Za hodinu mít takový jednoduchý lay je super:) Kdyby ho někdo chtěl stačí říct a já ještě dodělám popisky do horního boxíku. Schválně jsem vynechala místo pro něco užitečnější věci:) Doufám,že se líbí:)

40 layout:)

2. února 2013 v 18:59 | fresh:) |  minulé layouty
Od:2.2.2013-?.?.2013
Koment:Jako vždy další nový styl:)